"Trīskājains gadījums"
Sietspiedes, video, lelles, zīmējums vērtrūmē, skaņa

Izstāde bija apskatāma vienlaicīgi trīs vietās - Kim? pirmā stāva galerijā, vārtrūmē uz Bruņinieku ielas un Andrejsalā uz ēkas jumta, kurā atradās mana darbnīca. Šīs trīs vietas vienoja viens halucinogēns, sirreāls stāsts, dzirdams audio formātā. Stāsts tika sarakstīts sarindojot alfabētiskā secībā visu grafiku nosaukumus un tos savā starpā savienojot ar saikļiem vai īsiem palīgteikumiem. To ierunāja mana deviņdesmitgadīgā vecmāmiņa Lība Šoks. 
Galerijā līdzās nelielai antropomorfai pūpēžveidīgai lellei, kura ir arī audio stāsta avots, un diviem video, kuros redzami ārpus Kim? esošie darbi, eksponētas 45 sietspiedes. Grafikas veidotas no manām dienasgrāmatām - ikdienišķiem pierakstiem un dažādiem zīmējumiem, kuri tapuši laikā, kad dzīvoju Berlīnē.

Darbs izstādīts:
2013. gadā grupas izstādē "...lai gadījums kļūtu par notikumu...", Rīgas mākslas telpā; grupas izstādē "Savāds gadījums" Tukuma Mākslas muzejā; 2010. gadā grupas iztādē "A Smiling Lady On A Tiger. Kunst aus Riga", Städtische Galerie Bremen, Vācijā; Personālizstādē Laikmetīgās mākslas centrā "Kim?"; 

Izstāde "Trīskājains gadījums" 2010. gadā izvirzīta "Purvīša balvas" nominācijai.

///

"Three-legged Case"
Silkscreen prints, dolls, video, wall drawing in city, sound.

Built with Berta.me