"Bēdu ieleja"
Objekts (putuplasts, animācija, skaņa), 8 zīmējumi (zīmulis, akrils)

Jau rīts nesolīja neko labu. Lai arī Eva teica, ka viss kārtībā, Žanis zināja, ka drīz tāpat būs slikti. Varbūt pie vainas bija fotogrāfs, pie kura pagājušajā nedēļā viņi ar brāli bija fotogrāfēties? Viņi jau sen gribēja aiziet uz foto salonu. Pārsteigums sastindzināja Žani, kad viņš aplūkoja pa pastu saņemtās gatavās bildes. Pats izskatījās elegants kā vienmēr, bet brālis gan līdzinājās sūdam. Kas tad ir Žanis? Sūdabrālis? Iekšas plosījās un vārījās. Labāk nebūtu to darījis, bet otrdien viņš pargrieza sev vēderu. Nazis bija uzasināts un uzspodrināts. Grieza labi. Vēders pavērās- tur, baltos zobus atņirdzis, rēja nikns suns. Žanis būtu gribējis viņam kārtīgi iespert, bet spēja izdvest tikai klusus vaidus, jo kā lai sev pašam iedod pendeli? Vienīgais mierinājums, ka nu suņa rēcienu un Žaņa spiedzieni plosīja gaisu, nevis pašu.

Darbs 2008. gadā izstādīts grupas izstādē "Time Will Show" Museumsberg, Flensburā, Vācijā, grupas izstādē "Tell Me More…", Andrejsalā, Rīgā un 2013. gadā grupas izstādē "...lai gadījums kļūtu par notikumu..." Rīgas Mākslas telpā.
Darbs iekļauts topošajā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja laikmetīgās mākslas kolekcijā.

///

"The Walley of Tears" 
Object, animation, sound, 8 drawings (acrylic, pencil)

The knife was sharp and cut well. The belly opened up. A furious dog, showing white teeth, barked there. Žanis would like to give him a sound kick but could only whisper low groans. The only consolation- dog's bellow and his own screams rent the air, not his body.

Work in 2008 shown in group exhibition "Time Will Show" at Museumsberg, Flensburg, Germany, exhibition "Tell Me More…", Andrejsala, Riga, Latvia and in 2013 in group exhibition "...lai gadījums kļūtu par notikumu..." Riga Art Space, Latvia.  
Work is included in Contemporary art collection of Latvian National Museum of Art.

Built with Berta.me